Annesi ilaçla öldürüldü denilen Cenk Eren konuştu!

Balçiçek İlter’le Olay Yeri programında gündemi sarsacak bir iddia gündeme geldi. Programa katılan hasta bakıcı bir kadın çalıştığı hastanede ünlü bir sanatçının annesinin ilaç verilerek öldürüldüğünü açıkladı. Stüdyodakiler şoka girdi. Sanatçının Cenk Er

Annesi ilaçla öldürüldü denilen Cenk Eren konuştu!
Bu içerik 28 kez okundu.

Özel bir hastanenin hasta bakıcısı Tuna B. ünlü bir sanatçının annesinin ilaç verilerek öldürüldüğünü iddia etmişti. O sanatçının ismin Cenk Eren olduğu ortaya çıktı.

Programa katılan ve özel bir hastanede çalıştığını söyleyen hasta bakıcı Tuna B. solunum yetmezliği nedeniyle hastaneye gelen 20 aylık kız bebeğin istismarının polise bildirilmediğini iddia etmişti!

Bu iddia gündeme bomba gibi düşerken hasta bakıcı bu kez de hastanede tedavi gören yaşlı hastalara verilen bir ilaçla ölümlerinin hızlandırıldığını söyledi.

ÜNLÜ SANATÇININ ANNESİNE İLAÇ VERİP ÖLÜMÜ HIZLANDIRDILAR: İddialara göre hastalara potasyum verilerek bir an önce kalplerinin durmasına neden olunuyordu.

Hasta bakıcı Tuna B. “Ben bu olayı üç kişide gördüm. Biz de ilaçlara dokunmak yasaktı, sadece hemşire ilaçları kullanır, her şeyi yapar. Bir tane hastanın damar yolu çıkması sebebiyle aşırı kan kaybından dolayı potasyum denilen bir ilaç verdiler ve ölümünü hızlandırdılar” dedi.

HERKESİ ŞOKE ETTİ

Tuna B. bu ilacın ünlü bir sanatçının annesine de verildiğini iddia ederek herkesi şoke etti! Hasta bakıcı aynı zamanda sanatçının bu durumu bilmediğini söyledi.

İDDİALARA GÖRE O İSİM CENK EREN…

Bazı basın yayın kuruluşlarının bu program sonrasındaki iddialarına göre annesi potasyum verilerek ölümü hızlandırılan o isim şarkıcı Cenk Eren… Stüdyoda ismi açıklanan ancak Star TV ekranlarına yansımayan Cenk Eren, geçtiğimiz yılın Nisan ayında solunum yetmezliği çeken annesinin acı haberiyle sarsılmıştı.

CENK EREN'DEN AÇIKLAMA!

Anne Eren'e özel bir hastanede potasyum verilerek ölümünün hızlandırıldığını söyleyen Turna B.’nin açıklamaları üzerine Cenk Eren şunları söyledi: “Ben de ne oldu bilmiyorum. Avukatlarım aracılığıyla araştırılmasını isteyeceğim. Zaten konuyu savcılığın bu durumda incelemesi gerekir. Ama bende avukatlarımla gerekli araştırma sonrası suç duyurusunda bulunacağım.” dedi.

cenk eren balçiçek ilter
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Bağırsaklar için tükürük testi
Bağırsaklar için tükürük testi
Makyajla uyumanın cilde zararları
Makyajla uyumanın cilde zararları