Survivor Panorama'da olay! Sunucular birbirine girdi

TV8'de yayınlanan ve Survivor yarışmasına dair analizlerin yapıldığı 'Survivor Panorama' programında Nur Tuğba Algül ile Seda Akgül, canlı yayında sert bir tartışma yaşayınca yayına ara verildi.

Survivor Panorama'da olay! Sunucular birbirine girdi
Bu içerik 45 kez okundu.

TV8’de yayınlanan Survivor Panorama programına sunucu Nur Tuğba Algül ile Seda Akgül arasında çıkan sözlü tartışma damga vurdu. Nur Tuğba Algül ile Seda Akgül'ün hararetli tartışması ancak yayının kesilmesi ile bitirildi. 

Şu sıralar Survivor’da yarışmacı olarak bulunan Hakan Hatipoğlu’nun kardeşinin gönderdiği mektup yüzünden tartışan ikili, birbirlerine yönelik oldukça sert ve iddialı ifadeler kullanmaya başladı.

HAKAN URAL ARAYA GİRDİ AMA NAFİLE
Hakan Ural’ın araya girme çabaları yeterli olmayınca yayına apar topar bir ara verildi. İkili arasındaki tansiyonu düşürmeye çalışan Hakan Ural başarılı olamadı. Daha sonra reji ekibi VTR’ye giderek durumu kurtarmaya çalıştı.

Seda Akgül, Tuğba Algül’e “Sen mi bana öğreteceksin” diye sorunca Algül de altında kalmadı ve “Gerekirse evet” dedi. O anlarda ortalık iyice gerildi ve VTR’ye gidilmesine karar verildi.

seda akgül tv8 survivor nur tuğba algül
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Bağırsaklar için tükürük testi
Bağırsaklar için tükürük testi
Makyajla uyumanın cilde zararları
Makyajla uyumanın cilde zararları