Survivorda dokunulmazlığı kim kazandı? Survivorda kim elendi? 7 Nisan survivor eleme

Survivorda dokunulmazlığı kim kazandı? survivorda elemeye çıkanlar kim? survivorda kim elendi? survivor'da her şey bu akşam belli olacak. survivorda.

Survivorda dokunulmazlığı kim kazandı? Survivorda kim elendi? 7 Nisan survivor eleme
Bu içerik 31 kez okundu.

Survivorda dokunulmazlığı kim kazandı? Survivorda elemeye çıkanlar kim? Survivorda kim elendi?Survivor'da gün geçtikçe hırs daha da çok artıyor. Damla, Hilmicem ve Murat'ın karşı takıma geçmesi All starı sarssada, All star takımı yani yeni adıyla Ünlüler takımı performansından hiçbirşey kaybetmiyor. Son 2 oyunuda kazanan Ünlüler takımınla keyifler hayli yerinde. Sema ile dertleşen Sahra, Sema ile şakalasarak bu oyunuda kazanıcaz diyor. Öte yandan gönüllüler takımında ise yeni gelen takım arkadaşlarını adaya dahil etme kabullenme durumu hakim. Hakan hatipoğlu bu bölümde iddialı konuşuyor. Ünlüler takımından hem yataklarını geri alacaklarını hem de ödülü kazanıp karınlarını doyuracaklarını söylüyor. Survivor'da bu akşam ödül oyunu oynanacak. Ödül ise yine yarışmacıları çok heyecanlandırıyor. Peki Survivor canlı izlemek için ne yapmalıyız? Survivor 7 Nisan Ödül oyununu kim kazandı? Survivor 7 Nisan dokunulmazlığı kim kazandı? Survivorda dokunulmazlığı kim kazandı? Survivorda elemeye çıkanlar kim? Survivorda kim elendi?

SURVİVOR'DA DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI? 

Survivor'da dokunulmazlık oyunu şuanda oynanmakta. Oyunu kimin kazanacağını sitemizden takip edebilirsiniz. Survivor'da dokunulmazlıktan sonra konsey olacak. Konseyde kimin gideceği merak konusu oldu.

SURVİVORDA ELEMEYE ÇIKAN İSİMLER KİM? SURVİVORDA KİM ELENDİ?

Survivorda dokunulmazlık oyunu oynandıktan sonra konseye gidilecek. Konseyden sonra kaybeden takımdan  2 kişi eleme potasına çıkacak. Ertesi gün bir tane daha dokunulmazlık oyunu oynanacak. Bunun sonucunda kaybeden takımdan 2 kişi daha potaya çıkacak. Elenme aday sayısı 4 olacak. Bu 4 kişiden en az oyu alan kişi adaya veda edecek.

MUSTAFA MERT KURT KİMDİR?

Profesyonel Rugby oyuncusu olan Mustafa Kemal Kurt aynı zamanda Türk Rugby Milli Takımı'nın kaptanı ve 8 yıllık oyuncusudur. Rugby'nin yanında Crossfit ilede ilgilenen Mustafa Kemal Kurt, bu alandada uluslararası müsabakalarda yer almıştır.

Samsun 19 Mayıs Üniversitesi Beden Eğitimi Bölümünden mezun olan Mustafa Kemal Kurt yaşamına İstanbul'da devam etmektedir. Son olarak Survivor 2018'e dahil olması ile adından söz ettiren Mustafa Kemal Kurt, Gönüllüler Takımının iddialı yarışmacılarından biri olacak.

DAMLA CAN KİMDİR?

Damla Can, 1990 yılında İstanbul'da doğmuştur. Genç yaşlarından itibaren sporla ilgilenmeye başlayan Can, özel bir spor salonunda eğitici olarak çalışan Damla Can, 2016 yılındaki Survivor yarışmasında yer almıştır.

Özel bir spor salonunda eğitici olarak çalışan Damla, Jimnastik, step, aerobik ve fitness dersleri veriyor. Spor yaptığı esnada fotoğraflarını paylaşan Damla Can düzgün fiziğiyle dikkatleri üzerine topluyor. Damla Can; 27 yaşında 171 boyunda ve 56 kilogram ağırlığındadır.

MURAT CEYLAN KİMDİR?

Murat Ceylan, 15 Mayıs 1991 tarihinde İstanbul'da doğmuştur. Liseden mezun olduktan sonra Londra'ya gitti ve orada, Central Saint Martins de Endüstriyel tasarım okudu. 2 yaşında piyano çalmaya başlayan ve müzik ile ilgilenen Murat Ceylan Wish, İstanbul Devlet Konservatuvarları Profesörü Ergican Saydam'dan müzik dersleri aldı. İstanbul Bilgi Üniversitesi Reklamcılık bölümünden mezun olmuştur. Şu an ise Yuksek Lisans eğitimine devam etmektedir.

Müzikten başka birçok spor dalı ile ilgilenen Murat, İstanbul Atlı Spor Klubü'nde lisanslı binicilik yapmaktadır. Fitness a olan ilgisi dışında, Surf ve paten yapmayı seven ve aynı zamanda maceracı bir kişiliğe sahiptir.

survivorda dokunulmazlığı kim kazandı survivorda kim elendi 7 nisan survivor eleme haber haberler
Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Bağırsaklar için tükürük testi
Bağırsaklar için tükürük testi
Makyajla uyumanın cilde zararları
Makyajla uyumanın cilde zararları