Künye

 

İMTİYAZ SAHİBİ ve GENEL YAYIN YÖNETMENİ
Gökçe GÜR
(iletisim@haberanket.com)

EDİTÖRLER
Uğur Bağtır – u.bagtir@haberanket.com
Aytaç İnel – a.inel@haberanket.com
Yiğit Kalan – y.kalan@haberanket.com

GECE VARDİYASI EDİTÖRÜ (Çalışma Saatleri 23:00-08:00)
Gökçe GÜR – g.gur@haberanket.com

HUKUK DANIŞMANI

Av.Aylin Gürbüz Lüleci
 

REKLAM REZERVASYON

Uğur Bağtır
(reklam@haberanket.com)

YAZILIM ve SİSTEM YÖNETİMİ

Gazisoft v5

DOMAIN SERVİSİ

GoDaddy.com

HOSTING SERVİSİ

Akwebhostingi

BASIN BÜLTENLERİ
Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz.
(iletisim@haberanket.com)

ADRES
Atasehir Goztepe Nida Kule Is Merkezi Bora Sokak No:1 Kat 7 Kadıköy/İstanbul

TELEFON

+90 (505) 0647930

Sitede yayımlanan Köşe Yazıları ve Yorumların sorumluluğu yazarlarına aittir. haberanket.com yazıların sorumluluğunu almaz.

Gizlilik Politikası / Privacy Policy

© Copyrigth 2018 haberanket.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları hak sahiplerine aittir. haberanket.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır.

Bunlar haberanket.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

Privacy Policy

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the haberanket.com. However, sometimes the haberanket.com uses third parties to process your information. haberanket.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the haberanket.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the haberanket.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the haberanket.com and its services. When you use haberanket.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the haberanket.com cookies section of our full Privacy Policy.

Hukuka Aykırılık Bildirimi

Firmamıza ait olan www.haberanket.com’un yayınlarında, hukuka, yasaya, telif haklarınıza ve kişilik haklarınıza saygılı bir biçimde yayın yapmayı amaç edinmiş olup, 5651 sayılı yasa gereği “içerik sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. Bu sebepten yayın organları tarafından yayınlanan haberleri okurlarımıza aktarmaya çalışmakta olduğumuzdan hukuka aykırı görülen içerikleri kontrol etme yükümlülüğümüz yoktur. Sitemiz “uyar ve kaldır” prensibi ile işlem yaptığından, herhangi bir haber ile kişiliğinize, şirketinize, telif haklarınıza, eserlerinize veya yasal haklarınızın çiğnendiğini düşünen hak sahipleri iletisim@haberanket.com üzerinden bize ulaşabilirler. Talep ve şikayetler avukatımız tarafından incelenecek ve ihlal olması durumunda gerekli içerikler kaldırılacaktır.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
AK Parti aday listesinin hazırlandığı kriterler
AK Parti aday listesinin hazırlandığı kriterler
Cumhurbaşkanı Erdoğan, BM Genel Sekreteri ile görüştü
Cumhurbaşkanı Erdoğan, BM Genel Sekreteri ile görüştü